Голова облради провела прийом громадян з особистих питаньТрадиційно Ірина Вахович приділяє час на прийом  громадян з особистих питань на початку кожного місяця року.

Як і в ході минулих зустрічей, волиняни здебільшого звертаються з клопотаннями про матеріальну допомогу на лікування та вирішення житлових проблем.

Між тим, пенсіонерка з с. Переспа Рожищенського району Людмила Наумук прийшла на прийом до голови облради з проханням врегулювати питання проїзду пенсіонерів з районів області в громадському транспорті м. Луцька. Ірина Вахович пообіцяла провести консультації з міською владою, в результаті яких буде проведено відповідну інформаційну кампанію  щодо механізму вирішення цього питання.

Головний інженер Рівненської атомної станції Федір Кісліцин приїхав на прийом, аби вирішити проблему підприємства, на якому працює. В РАЕС просять, щоб обласна рада розглянула проєкт рішення Про внесення змін до Схеми планування території Волинської області, затвердженої рішенням обласної ради від 07.11.2012 № 13/21. Цей проєкт пов'язаний з намірами атомної станції побудувати гідроспоруду на березі річки Стир. Проєкт має позитивні рекомендації постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства. Разом з тим, на сесію питання ще не виносилося. Зі слів керуючого справами обласної ради Дмитра Дубняка, позиція більшості депутатів: допоки керівництво Рівненської атомки не  представить переконливих документів про те, що нова гідроспоруда не матиме негативного впливу на екологію Волині, проєкт рішення в обласній раді розглядатися не буде. Між тим, представники станції переконують, що аби мати висновки екологічних служб, їм необхідно виробити містобудівні документи. Крім того, вони стверджуюють, що питання розглядалося на басейновій раді річки Прип'ять, яка не проти будівництва цієї гідроспоруди, бо вона не матиме впливу на рівень води в річці Стир.

На прийомі в голови облради побував і   скульптор Василь Рижук. Митець відомий ще й тим, що сіє квіти обабіч волинських доріг. Він має мрію реалізувати проєкт "Квітучий прапор України" на території області і просить на це кошти з обласного бюджету. Ірина Вахович рекомендувала панові Рижуку взяти участь в конкурсі місцевих інціатив, який, можливо, буде проводитися в наступному році, або ж залучити до реалізації проєкту якусь громадську організацію.