Голова обласної ради привітала податківців з професійним святом 

Згідно з Указом Президента України від 25 червня 2020 року №252/2020 в Україні встановлено професійне свято – День податківця  України, яке відтепер   відзначатиметься щороку 2 липня.

Голова обласної ради Ірина Вахович сьогодні зустрілася з колективом Головного управління ДПС у Волинській області. Вона привітала працівників податкової служби та передала вітання від усіх депутатів обласної ради. "Половина мого життя була близькою до вашої діяльності, бо я готувала студентів за спеціальностями фінанси, банківська справа, податкове адміністрування. І ми попереджали молодь, що вони обрали не просту місію. Ваша робота неоціненна і складна. Вона вимагає сумління і високих моральних якостей. Розумію, що часто   доводиться робити те, що суперечить внутрішньому баченню, тому бажаю, щоб ви завжди були задоволені від виконання вашої місії. Але волинянам ваша робота дуже потрібна. Адже від сумлінного виконання ваших обов'язків залежить наповнення бюджету. Дякую всім, хто чесно робить свою роботу. Бажаю вашій службі позитивного іміджу, а вам задоволення від роботи та достойних зарплат. Бажаю вашому колективу бути дружною монолітною командою. Нехай кожен з вас приходить на роботу з усмішкою", - побажала голова облради податківцям.

 

 

З нагоди свята Ірина Вахович вручила податківцям нагороди обласної ради.

Почесними грамотами Волинської обласної ради нагороджено працівників Головного управління ДПС у Волинській області:

- Подолець Оксану Степанівну – начальника відділу адміністрування  екологічного податку та рентної плати, місцевих податків і зборів управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області;

- Ткачука Андрія Михайловича – начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області.