"Гігантоманією займатися не будемо", - голова обласної радиДепутат обласної ради, голова Камінь-Каширської РДА Валерій Дунайчук під час сьогоднішньої сесії підняв питання про виділення коштів на будівництво Стобихівської школи в Камінь-Каширському районі. Він наголосив, що діти в цьому селі вчаться у три зміни.

Нагадаємо, Валерій Дунайчук наполягав, що потрібно виділити 1 млн грн на будівництво школи в с. Стобихівка під час засідання бюджетної комісії, бо тамтешня громад чекає на співфінансування з обласного бюджету, зібравши в себе  600 тис. грн. "Де ще ви бачили  громади, які спромоглися на подібне співфінансування?" - апелював до депутатів Валерій Дунайчук.

"Ми підтримуємо цю громаду, але пропонуємо ОДА переглянути перелік об'єктів, які фінансуватимуться з ДФРР. В той час, коли до нього чомусь не потрапила Стобихівська школа, пропонуються об'єкти, де  зовсім немає співфінансування громади і Ви прекрасно знаєте, про що я веду мову", - відреагував на репліку Валерія Дунайчука радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов. Комісія проголосувала за протокольне доручення ОДА переглянути перелік об'єктів ДФРР, а виділити мільйон на будівництво школи пообіцяла при наступному внесенні змін до обласного бюджету.

Між тим, сьогодні Валерій Дунайчук фактично звинуватив бюджетну комісію у відмові. До обласної ради приїхали й представнки громади.

Голова обласної ради Ігор Палиця нагадав, що на початку каденції були домовленості з усіма сторанами в області, аби не будувати нових шкіл та садочкі за радянсьткими проектами, які невиправдано дороговартісні. "Ми не будемо займатися гігантованією", - зауважив голова облради.

Крім того, очільник представницької влади в області наголосив, що на сьогодні немає вільних коштів для подібного фінансування. "Була б зовсім інша ситуація, якби запрацювало КП "Волиньприродресурс", але ж у Камінь-Каширському районі, голова РДА жодним чином в цьому не посприяв", - зазначив Ігор Палиця. Він наголосив, що обласна рада виступає за те, щоб діти навчалися в нормальних школах та умовах. Ігор Палиця зосередив увагу нового голови ОДА на тому, що у свій час обласна рада виділяла кошти на облаштування санітарних кімнат в сільських школах, де діти змушені ходити до туалету на вулиці. Голова облради вкотре наголосив, що райдержадміністрації не належно підійшли до вирішення цього питання. Виконавичй апарат підготує відповідну інформацію для ОДА.