Герої не вмирають... Хлопці з Небесної сотні першими віддали свої серця у   страшному виклику для України, а далі тисячі Героїв, що полягли на Донбасі, осиротивши своїх дітей і батьків. На дуелі нашої історії зійшлися з одного боку гідність, порядність і честь, а з іншого -- підступність роду людського у всій своїй силі. Ця підступність віддавала криваві накази, стріляла з гвинтівки снайпера у беззбройний Майдан... 

            Сьогодні, 20 лютого, вся Україна згадує події кривавого лютого 2014 року, коли кулі снайперів обірвали життя людей, які відстоювали Гідність своєї держави.  Серед них і волиняни. Згаймо їх поіменно:

 

Василь Мойсей


 

Едуард Гриневич

 

Сергій Байдовський

 

 

Іван Тарасюк

Олександр Бадера

Віктор Хомяк

Висловлюємо щирі співчуття родинам і друзям загиблих.

            А вони ніби промовляють до нас словами Лесі Українки: «Ми повиннi своєю смертю вчити майбутнiх, як жити». На могилах цих   людей хочеться молити Господа, щоб вберіг нас від таких помилок. Адже, якщо ми не побудуємо успішної країни, то не будемо гідні їхнього подвигу. Якщо ми стверджуємо: «Герої не вмирають», то нехай же реалізованими будуть   ідеї, за які вони поклали життя. А це -- панування справедливих законів і рівність усіх перед ними. Доступні права і свободи  та чесно виконаний обов’язок кожного перед державою. Такі цілі не є недосяжними для нашого  народу, який сповідує духовні цінності і  завжди славився своєю працелюбністю. 

          

            Усім полеглим за Україну Героям вічна пам'ять і слава.