Галина Йовик звітує про свою депутатську діяльність      Звіт

депутата    обласної ради  Йовик Галини Володимирівни  за звітний період  із  жовтня 2015 р. жовтень 2016р.

 

Свою роботу як депутат обласної ради я спрямувала по двох напрямках . Перший  -- це участь у сесійних засіданнях  обласної ради та робота в постійній комісії з питань освіти ,науки,інформаційного простору,культури та мови,національного та духовного розвитку, сім`ї, молоді, спорту та  туризму.

         Другий напрямок--- це робота з виборцями по територіальному округу № 17 з виборів  депутатів Волинської обласної ради де я була  обрана депутатом.

         По першому напрямку :

         За  звітний період комісією з питань освіти,науки,інформаційного простору ,культури та мови, національного  і духовного розвитку,сім`ї ,молоді,спорту  та туризму було проведено 11 засідань на яких розглянуто  більше 135 питань. На розгляд  комісії виносилось питання кадрових призначень;прийняття програм розвитку культури ,мистецтва  та охорони культурної спадщини ;програми «Молодь Волині»; національно-патріотичного виховання ;розвитку освіти та інші. Також було заслухано звіти про результати реалізації проектів за І квартал 2016 року ,звернення громадських рад, товариств ,окремих громадян. Розглядались питання будівництва   та завершення будівництва ДНЗ та ЗНЗ області.

         За звітний період було підтримано мій запит щодо добудови ЗОШ І-ІІ ст .с. Білин. Також за моєї ініціативи виділено 80 тис. гривень з обласного бюджету на перекриття даху над їдальнею ЗОШ І-ІІ ст. с. Мощена.

     По другому напрямку:

Крім роботи в комісії та сесійних засіданнях я постійно спілкуюся зі своїми виборцями, головами сільських та селищних рад, депутатами районної ради, керівниками структурних  підрозділів райдержадміністрації. По можливості беру участь в сесійних засіданнях сільських рад та районної ради. Спілкуюся з громадянами щодо питань об'єднання громад, надаю консультації в даному питанні, в межах своєї компетенції.

         За звітний період мною було проведено більше 60 прийомів громадян.   Під час зустрічі із виборцями вивчаю запити громадян, проблеми та намагаюсь знайти  шляхи їх вирішення. Мною в повній мірі було використано наданий  мені депутатський фонд, всі кошти якого  були використані для надання допомоги людям, які  до мене зверталися. Як  правило, кошти були спрямовані на допомогу у лікування важкохворих не лише з мого округу, але й  інших населених пунктів Ковельщини .

         Також, по можливості ,я є учасником заходів та акцій які проводяться в населених пунктах мого округу та Ковельського району ,а також підтримую фінансово ,власними коштами, аматорів сцени 
Тойкутської  та Доротищенської сільських рад та проведення заходів в даних сільських радах.

         Не залишаюсь осторонь подій на сході нашої держави ,разом зі своїм колективом та учнями долучаюсь до всіх акцій які проводяться в районі та  районною партійною організацією ВО «Батьківщина».

         На жаль, я повною мірою не можу надати своїм виборцям фінансової допомоги та задовольнити усі їхні прохання, оскільки мій дохід – це заробітна плата в бюджетній установі .

 

Депутат обласної ради     Йовик Г.В.

 

 

 Всі звіти депутатів