ДОВГООЧІКУВАНИЙ «ДИВОСВІТ» - ДИТСАДОК У ЖИРИЧАХ ТАКИ ВІДКРИЛИДитячий садок, на ремонт якого мешканці села Жиричі, що на Ратнівщині, чекали роками, сьогодні таки прийняв місцевих дітлахів.
 

На відкриття дитсадка батьки запросили голову обласної  ради Григорія Недопада.  Участь в урочистостях також взяли заступниця очільника ОДА Людмила Тимощук, голови  Ковельської РДА Ольга Черен  та райради В’ячеслав Шворак, Ратнівський селищний голова Віталій Бірук.
Двома тижнями раніше місцеві мешканці також просили Григорія Недопада і депутата облради Володимира Бондаря приїхатиі допомогти нарешті відкрити дошкільний заклад, який через непорозуміння виконавців робіт та місцевої влади кілька місяців не могли ввести в експлуатацію.
"Я сьогодні втішений тим, що сторонам вдалося дійти згоди. Усі незначні недоліки по ремонту та каналізуванню, були усунуті і сьогодні двері цього дитсадка відкрились для малечі. Шкода, що цю довгоочікувану для місцевих мешканців подію відтягнули аж до середини жовтня, адже цей об'єкт був готовий ще на початку літа, і дітвора могла з 1 вересня відвідувати цей чудовий заклад", - наголосив Григорій Недопад.
Директорка навчально-виховного комплексу Оксана Горох розповіла, що
відсьогодні садочок «Дивосвіт» відвідуватимуть 80 дошкільнят: "Розраховане наше дошкільне відділення на 5 груп та понад сотню дітей. Загалом тут буде працевлаштовано близько 20 людей", - розповіла вона.
"Я переконаний, що непорозуміння лишилося в минулому. Хочу побажати місцевим мешканцям, щоб народжуваність в селі не падала, і дитсадок, який розрахований на 5 груп включно із "яслями", буде заповнений малечею", - висловив побажання голова обласної ради.
"Ми будемо докладати максимум зусиль, щоб громада впоралась із його утриманням, хоча у нас є недовиконання бюджету. Але жодні фінансові показники не повинні впливати на діяльність такого соціально важливого закладу для нашої громади", - запевнив Ратнівський селищний голова Віталій Бірук.
Найменші мешканці села Жиричі цього дня отримали у подарунок не лише оновлене приміщення садочка, а й сучасний телевізор від голови обласної ради Григорій Недопада та депутата Володимира Бондара.