"Дорожнє покриття, як і більшість доріг в області, вичерпало свій ресурс", - Служба автодоріг у відповідь на запитСлужба автомобільних доріг у Волинській області розглянула рішення Волинської обласної ради від 16.05.2019р. №23/87 «Про запит депутата обласної ради Скопюка М.Я. щодо проведення ремонту ділянки дороги Локачі-Горохів».
"Державна автомобільна дорога загального користування Т-03-11 /Р-14/ - Седлище - Камінь-Каширський - Ковель - /М-19/ - Колодяжне - Локачі - /Н-17/ має протяжність 161,6км. Вказаний в запиті відрізок дороги Т-03-11 пролягає між населеними пунктами Локачі та Горохів. Дорожнє покриття, як і більшість доріг в області, вичерпало свій ресурс і потребує відновлення відповідно до сучасних навантажень та інтенсивності руху. Існує гостра необхідність у проведені капітального ремонту.
Постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року №130-р затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування. Пріоритетними маршрутами є, насамперед, дороги міжнародного, національного та регіонального значення, які сполучають основні адміністративні міста області. На жаль, дана дорога в переліку відсутня.
Тому транспортно-експлуатаційні властивості автомобільної дороги державного значення Т-03-11 /Р-14/ - Седлище - Камінь-Каширський - Ковель - /М-19/ - Колодяжне - Локачі - /Н-17/ в поточному році будуть підтримуватись за рахунок видатків на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання мережі доріг за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» в межах наявного фінансування. Зазначені видатки спрямовуються на аварійний ремонт дорожнього покриття, безпеку руху та зимове утримання.
Прошу звернути Вашу увагу на те, що чинним законодавством України передбачена можливість здійснення органами місцевого самоврядування організації та фінансування ремонтно - будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування, як державного так і місцевого значення", - відповідає начальник служби Анатолій Посполітак.

Всі запити Михайла Скопюка

Всі депутатські запити