Дороги з Любомля до Любешева немає в переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту доріг на 2020 рікПро це йдеться у відповіді Служби автомобільних доріг у Волинській області, що  розглянула   запит депутата обласної ради В'ячеслава Богдана  щодо проведення капітального ремонту дороги державного значення Т- 03-08 Любомль - Стара Вижівка - Буцин (на ділянці Головне - Заболоття).
"На виконання поставлених Президентом та Урядом країни завдань Службою автомобільних доріг у Волинській області було сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів автошляхів у 2020 році з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотриманням маршрутного принципу на суму 4 355 млн.грн. Зазначені плани були узгоджені із місцевими органами державної влади та самоврядування.
Проте, при формуванні переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році Укравтодором попередньо заплановано спрямувати на область лише 307,7 млн грн. Пріоритетними маршрутами є дороги міжнародного, національного та регіонального значення. Державна автомобільна дорога загального користування Т-03-08 Любомль - Дубечне - Здомишель - Ратне - Камінь- Каширський - Любешів - /Р-14/ в переліку відсутня.
Тому транспортно-експлуатаційні властивості даної автомобільної дороги в поточному році будуть підтримуватись за рахунок видатків державного бюджету, що спрямовуються на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання в межах виділеного фінансування.
Прошу звернути Вашу увагу, на те, що згідно з чинним законодавством України, зокрема частиною п’ятою статті 4 Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України", за рішенням обласних, міських, селищних та сільських рад передбачена можливість спрямування коштів територіальних дорожніх фондів на нове будівництво, реконструкцію, ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. У разі зацікавленості відповідних органів місцевого самоврядування у вказаному фінансуванні Служба автомобільних доріг у Волинській області вишукуватиме можливість для підтримки такої ініціативи", - пише у відповідь депутатові начальник служби Анатолій Посполітак.

Всі запити В'ячеслава Богдана

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них