До показників обласного бюджету вноситимуться зміни (відео)Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики на своєму засіданні погодила проект відповідного розпорядження голови ОДА. Відео.

За інформацією департаменту фінансів ОДА, збільшуються доходи загального фонду обласного бюджету за рахунок інших субвенцій з місцевих бюджетів на загальну суму 6 970 915 гривень в тому числі: Володимир-Волинського міського бюджету (195 000 гривень), Ківерцівського (1 500 000 гривень), Любомльського (1 000 000 гривень) та Маневицького (550 000 гривень) районних бюджетів, Колківського (570 000), Луківського (564 000 гривень) та Люблинецького (121 915 гривень) селищних бюджетів, Боратинського (570 000 гривень), Вишнівського (600 000 гривень), Зарічанського (650 000 гривень) та Рівненського (650 000 гривень) сільських бюджетів.
 Пропонується також збільшити доходи загального фонду обласного бюджету за рахунок субвенції з Новокалинівського міського бюджету Львівської області на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції на суму 49 000 гривень.


 Збільшуються доходи спеціального фонду (бюджету розвитку) обласного бюджету на 1 300 000 гривень за рахунок коштів іншої субвенції з Луківського селищного бюджету, та спеціального фонду (фонду охорони навколишнього природного середовища) на 222 585 гривень за рахунок коштів субвенції з місцевих бюджетів на здійснення природоохоронних заходів з Люблинецького селищного бюджету.
Крім цього, пропонується внести зміни до бюджетних призначень головних розпорядників коштів обласного бюджету на 2018 рік.
Також вносяться   зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.
 Розпорядженням голови ОДА буде змінено  перелік  регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.

 

За пропозицією голови бюджетної комісії Ірини Вахович будуть перерозподілені бюджетні призначення   управлінню культури  ОДА. Йдеться про збільшення асигнування  на  забезпечення діяльності бібліотек  на суму 50 тис.грн. Ці кошти будуть спрямовані на поповнення літературного фонду обласної дитячої бібіліотеки.

 

В розпорядженні також будуть враховані пропозиції обласного управління освіти та науки.  Йдеться про виділення коштів на оздоровлення    5  вихованців Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату „Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”, які позбавлені батьківського піклування.
Розпорядженням голови ОДА будуть змінені   назви кількох об’єктів, на яких проводяться роботи капітального характеру. 

Мета прийняття розпорядження обласної державної адміністрації –  забезпечення своєчасного використання субвенцій з інших місцевих бюджетів та ефективного використання коштів головними розпорядниками обласного бюджету.

Комісія також прийняла протокольне доручення з рекомендацією ОДА внести на розгляд сесії проект рішення змін до обласного бюджету.

 

Про  розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» на 2018 рік. Відео.

 

Про перерозподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на 2018 рік. Відео.

 

Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 березня 2015 року № 34/7 «Про Стратегію розвитку Волинської області на період до 2020 року»  Відео.

 

Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Плану заходів на 2018-2020 роки»   Відео.


Про проект рішення обласної ради «Про Регіональну програму підтримки малого та середнього підприємництва у Волинській області на 2018 – 2020 роки» Відео.