До показників обласного бюджету вноситимуться зміниСьогодні засідала постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Участь в роботі комісії взяла голова обласної ради Ірина Вахович.

За пропозицією голови комісії Михайла Імберовського депутати відклали розгляд питання до оборання заступника голови. Це кадрове рішення комісія прийматиме після засідання погоджувальної ради з участю представників всіх політичних фракцій.

Депутати розглянули проекти розпоряджень голови ОДА, через які вноситимуться зміни до показників обласного бюджету.

Зокрема, комісія рекомендувала підписати розпорядження Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік (погодження проекту розпорядження, зміни обумовлені передачею цільових субвенцій обласному бюджету та перерозподілом бюджетних призначень по окремих головних розпорядниках).

 Зі слів заступника директора департаменту фінансів Волинської ОДА Володимира Селедця, зміни вносяться  в  зв’язку з передачею цільових субвенцій  обласному бюджету.  Йдеться про  5млн 650  тис. грн. З них 5 млн грн буде спрямовано на капітальний приміщень обласної інфекційної лікарні;350 тис. грн - на проведення робіт у приміщенні інженерно-лабораторного корпусу на вулиці Винниченка, 67 для розміщення магазину «Освіта»;300 тис. грн  - на ремонт приміщення КЗ «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» .

Крім того, виділяється 406 тис. грн для Володимир-Волинського ліцею для для створення спорткомплексу. Йдеться про внутрішній перерозподіл коштів в галузі освіти. До слова, кошти на спорткомплекс потрібно виділити у співфінансуванні з державним бюджетом, в якому передбачено 949 тис. грн на ці потреби. 

Цим же розпорядженням перерозприділяються бюджетні призначення на програму "Волинькард".

голові ОДА рекомендовано також прийняти розпорядження Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік
(погодження проекту розпорядження, зміни обумовлені передачею окремих цільових субвенцій обласному бюджету з одночасним зменшенням інших субвенцій).

До обласного бюджету передано окремі субвенції з одночасним зменшенням інших субвенцій:

 - з Турійського селищного бюджету – на об’єкт «Капітальний ремонт та улаштування спортивного майданчика із штучного покриття Турійської загальноосвітньої школи I-II ступеня по вул. Володимирська,1 в смт. Турійськ Турійського району Волинської області» передано  1 307 тис.грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Одночасно зменшено бюджетні призначення раніше переданої іншої субвенції на суму 1306,98 тис.грн, залишок якої в обласному бюджеті складе 351,84 тис.гривень. Кошторисна вартість проєкту складає 20 901,5 тис.грн, залишкова кошторисна вартість на 01.01.2019 року – 16 682,063  тис.гривень. У поточному році об’єкт планується завершити за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку – 15 013,243  тис.грн., та співфінансування із Турійського селищного бюджету – 1 658,82 тис.гривень.
- з Павлівського сільського бюджету – на об’єкт «Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям розміром 42х22 на території НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня по вул. Перемоги, 21 в с.Павлівка Іваничівського району»   передано до обласного бюджету 533,47 тис.грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Одночасно зменшено бюджетні призначення раніше переданої іншої субвенції у сумі 533,47 тис.грн, залишок якої в обласному бюджеті складе 216,53 тис.гривень. Отже, ресурс на  співфінансування проекту, переданий із сільського бюджету, складає 750 тис.грн. З державного бюджету у 2018 році виділено 748,7 тис.грн.  на реалізацію проєкту в рамках програми «Будівництво футбольних полів за бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Кошторисна вартість проєкту складає 1 503,889 тис.гривень. Об’єкт планується завершити у поточному році;
- з Дубівського сільського бюджету – на реалізацію проєкту «Нове будівництво футбольного поля зі штучним покриттям розміром 42х22 м Дубівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів по вул. Першотравневій, 11, с. Дубове Ковельського району» додатково виділено 100 тис.грн (розпорядженням голови облдержадміністрації  від 06.06.2019 року №247 в обласному бюджеті передбачено кошти, передані із сільського бюджету в сумі 410 тис.грн.). З державного бюджету у 2018 році виділено 737,4 тис.грн.  на реалізацію проєкту в рамках програми «Будівництво футбольних полів за бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Кошторисна вартість будівництва складає 1 499 тис.гривень. Об’єкт планується завершити у поточному році;
- з Зарічанського сільського бюджету – на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення  («Експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт дороги загального користування місцевого значення С 030110 (Н-22) Федорівка-Заріччя Володимир-Волинського району Волинської області») передано 300 тис.гривень. Ремонт дороги проводиться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, на що в обласному бюджеті передбачено 200 тис.гривень. Із Зарічанського сільського бюджету у березні 2019 року до обласного бюджету уже передано субвенцію в обсязі 100 тис.грн. Отже, загальний обсяг фінансового ресурсу на ремонт дороги складе 600 тис.гривень.

Комісія підтримала також проєкт розпорядження Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік(погодження проекту розпорядження, зміни обумовлені перерозподілом бюджетних призначень по окремих головних розпорядниках коштів обласного бюджету).