До показників обласного бюджету вноситимуться зміниСьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Депутати розглянули кілька проектів розпоряджень голови ОДА та клопотань про виділення коштів обласного бюджету.

Рекомендовано голові ОДА підписати розпорядження   Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік. Йдеться про перерозподіл  бюджетних призначень у межах загального обсягу видатків для управлінь охорони здоров’я, а також  культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації. Необхідність в коригуванні бюджетних призначень виникла  в зв'язку з потребою у збільшенні бюджетних призначень для КП "Обласний перинатальний центр" на придбання обладнання. В той же час, зменшуються поточні витрати на цей заклад.

В управлінні культури перерозподіл потрібен для збільшення видатків на придбання медичної наукової літератаури. Нагадаємо, рішенням облради реорганізовано  Волинську обласну наукову медичну бібліотеку шляхом приєднання  до Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. Саме тому придбання медичної літератури - в сфері компетенції управління культури. Функціонує колишня медична бібіліотека в тому в приміщенні, що й до приєднання.

Бюджетна комісія також рекомендувала підписати розпорядження голови ОДА Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік (щодо передачі цільових субвенцій з місцевих бюджетів).

Депутати взяли до відома кілька клопотаня про виділення бюджетних коштів. Йдеться про 176 тис. грн на заміну та встановлення вікон в ЗОШ с. Озірці Горохівського району; про виділення коштів на ремонт даху корпусу №4 обласної психіатричної лікарні в Луцьку; про виділення 784 тис. грн на ремонт приміщення аббулаторії для потреб Ківерцівського медколеджу; збільшення видатків для Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колос».

Фото