ДО ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ ЕКОЛОГІЇ БУДУТЬ ВНОСИТИСЯ ЗМІНИПостійна комісія обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів рекомендувала сесії обласної ради підтримати проєкт рішення Про внесення змін до Регіональної екологічної програми «Екологія 2016 - 2020», затвердженої рішенням обласної ради від 10 лютого 2016 року № 2/27. Депутати погодилися з пропозиціями управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації  щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на виконання природоохоронних заходів у 2020 році та внесення змін до Регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020».

Разом з тим, в ході обговорення питання були дискусії щодо окремих позицій. Депутат Юрій Ройко зауважив, що з 7 млн 670 тис. грн, які пропонуються до розподілу, 3 млн грн - кошти, не освоєні в минулому році. Т.в.о. начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Вікторія Тимощук пояснила, що гроші не освоєні через відсутність проєктно-кошторисної документації по окремих об'єктах. Крім того, підрядники відмовлялися від виконання робіт в тих випадках, коли планувалося фінансування проєкту  частинами.

Саме через відсутність ПКД, зі слів Вікторії Тимощук, не враховано в переліку природоохоронних заходів розчищення річки Луги. Темою цікавився на засіданні комісії депутат Борис Бабійчук.

Володимир Дейна запитував про доцільність фінансування такого заходу, як боротьба з браконьєрством. Крім того, цей депутат та голова постійної комісії Василь Столяр критикували ідею виділення коштів на боротьбу з браконьєрством УТМР.

Депутати вважають, що виконавці природоохоронних заходів мають чітко звітуватися про освоєння коштів та результати від проведених заходів.