До обласної казни передано понад 1,5 млн грн субвенцій з місцевих бюджетівУ зв'язку з цим будуть внесені зміни до показників обласного бюджету. Відповідний проєкт розпорядження голови ОДА сьогодні погодила постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

До обласного бюджету передано інші субвенції з місцевих бюджетів загальним обсягом 1 млн 568,3 тис. гривень.
Кошти спрямовуються на співфінансування нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини (759,9 тис. грн) та на придбання телемедичного обладнання для амбулаторій (312,4 тис. грн), співфінансування субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» (296,0 тис. грн) та нове будівництво мультифункціонального майданчика (200,0 тис. грн), що здійснюються за рахунок коштів відповідних субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

Одночасно зменшується обсяг іншої субвенції з бюджету Колківської селищної об’єднаної територіальної громади на співфінансування капітального ремонту Боровичівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Боровичі, вул. Незалежності, буд 23 Маневицького району на суму 77,8 тис. гривень. Ці кошти планується використати на оплату робіт із виготовлення та коригування проєктно-кошторисної документації по цьому об’єкту на районному рівні.

Відповідно до звернення департаменту інфраструктури облдержадміністрації від 16.07.2020 № 1280/03/2-20, з метою оплати сертифікатів прийняття в експлуатацію об’єктів, здійснюється перерозподіл бюджетних призначень у частині збільшення видатків споживання загального фонду за рахунок відповідного зменшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду.
Зокрема, здійснюється перерозподіл видатків, передбачених на співфінансування інвестиційних проєктів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у сумі 31,2 тис. грн по об’єктах:
-учбові приміщення в комунальному опорному закладі "Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" по вул. Ляшука,4 в смт Луків Турійського району - нове будівництво (10,4 тис. грн);
-фасад будівлі опорного навчального закладу "Люблинецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Люблинецької селишної ради Волинської області - капітальний ремонт (10,4 тис. грн);
-загальноосвітня школа І – ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад с. Вербка Дубівської сільської ради – реконструкція з добудовою спортивного залу, їдальні та нове будівництво котельні по вул. Ватутіна, 108 в с.Вербка Ковельського району (10,4 тис. грн).

Також за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку по об’єкту „Реконструкція Нуйнівського ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Лесі Українки, 89 в с. Нуйно Камінь-Каширського району Волинської області”, передбачених на співфінансування субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» у сумі 37,2 тис. грн, збільшуються видатки загального фонду по об’єктах:
- реконструкція приміщення Зміїнецького ФАПу під розміщення Зміїнецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Медичній, 23 б в с. Зміїнець Луцького району Волинської області (10,4 тис. грн);
реконструкція Чаруківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чаруків по вул. Поштова, 36 Луцького району Волинської області (10,4 тис. грн);
реконструкція Нуйнівського ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Лесі Українки, 89 в с. Нуйно Камінь-Каширського району Волинської області (10,1 тис. грн);
реконструкція Привітненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Центральна, 50 в с. Привітне Локачинського району Волинської області (6,3 тис. грн).

Крім того, у зв’язку із необхідністю коригування проєктної документації збільшуються видатки, передбачені на співфінансування реконструкції будівлі Лаврівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Колгоспна, 1 в с. Лаврів Луцького району Волинської області за рахунок зменшення видатків передбачених на реконструкцію лазні під Полицівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Волі, 5А в с. Полиці Камінь-Каширського району Волинської області у сумі 45,0 тис. гривень.

Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації на співфінансування субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» передбачаються бюджетні призначення за рахунок іншої субвенції з з Турійської районного бюджету у сумі 282,7 тис. грн та бюджету Оваднівської сільської об’єднаної територіальної громади обсягом 13,3 тис. гривень.