До обласного бюджету будуть внесені зміниНагадуємо, завтра, 23 листопада депутати обласної ради збираються на сесію. З-поміж інших питань - внесення змін до обласного бюджету 2017 року. До розподілу пропонується майже 40 млн грн, які з'явилися внаслідок перевиконання за підсумками 11 місяців.

На минулому тижні ОДА внесла проект змін до бюджету.

Сьогодні питання розглянула профільна комісія обласної ради.

До розгляду на сесії рекомендовано проект внесення змін з поправками, згідно з пропозиціями більшості фракцій обласної ради. Цю інформацію озвучив радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов.

Напередодні кв знак протесту комісію залишив депутат Валерій Діброва.

  Між тим, зі   слів пана Рубльова, у більшості депутатів - інше бачення на розподіл 9 млн грн, з тієї суми, яка пропонується до розподілу. Ці кошти будуть спрямовані на інфраструктуру та об'єкти соціальної сфери у районах та ОТГ.

Таку позицію різко розкритикував депутат Святослав Кравчук, бо, на його думку, кошти обласного бюджету повинні працювати на об'єкти обласної комунальної власності.

Вячеслав Рубльов зауважив, що при нинішньому розподілі обласним закладам приділяється не мало уваги, однак обласний бюджет не може обділити й потреб органів місцевого самоврядування базового рівня. В захист цього аргументу виступила Ветлівський сільський голова з Любешівщини Любов Павлік.

Після обміну думками, члени комісії підтримали пропозиції внесення змін до бюджету, озвучені паном Рубльовим.