ДНЮ ЗАХИСНИКІВ ПРИСВЯТИЛИ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУУ спортивному заході, присвяченому Дню захисників і захисниць України, взяли участь 5 команд: прикордонного Волинського загону, ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій, управління Служби безпеки, Національної гвардії, вихованці ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної сотні.

Турнір зініціювали волинські прикордонники. Як зазначив начальник прикордонного загону Сергій Лозінський, змагання у такому форматі проводяться вперше, проте, сподівається, стануть хорошою традицією серед волинських правоохоронців.«Такий турнір з міні-футболу дає змогу нашим військовим познайомитися між собою та здружитися. Команди мають хороший стимул до перемоги, бо у призовому фонді - цінні подарунки», -каже Сергій Лозінський

З нагоди Дня захисників і захисниць України депутат обласної ради Григорій Пустовіт привітав учасників спортивного заходу від імені голови обласної ради Григорія Недопада та усього депутатського корпусу: «Кожен з вас на своєму фронті є гарантом нашої незалежності, державності, безпеки чи безпечності. Символічно, що разом з  вас –юнь, а це означає, що традиції оборонців і захисників передаватимуться з покоління в покоління».