ДЛЯ НОВОВОЛИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФТЕХОСВІТИ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ ВИДІЛЕНО 3,6 МЛН ГРИВЕНЬЧлени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики обласної ради на своєму засіданні погодили розподіл субвенції з державного бюджету у сумі 3,6 млн гривень - на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної освіти.
Ці кошти мають намір спрямувати на облаштування на базі Нововолинського центру професійно-технічної освіти сучасного навчально-практичного центру з професій кухар та пекар. Зокрема, асигнування підуть на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю , а також на капітальний ремонт будівлі тамтешньої виробничої майстерні.
Голова бюджетної комісії обласної ради Орест Маховський наголосив, що на одному з попередніх засідань депутати передбачили для Нововолинського центру професійно-технічної освіти співфінансування з обласного бюджету в сумі 1,5 млн. грн.
"Ми виконали усі необхідні умови, а це – співфінансування з місцевого бюджету в обсягах 30% загальної суми, щоб отримати державну субвенцію. Сподіваємось, що до кінця нинішнього бюджетного року ці гроші будуть використані максимально і ефективно", - резюмував він.