Дивіться сьогодні програму "Відкрита влада. Область" та ставте запитання учасникамСьогодні обговорюємо тему:   "Позашкілля: сучасність і погляд у майбутнє".

Чи ефективною є система позашкілля на Волині? Які реформи варто провести в галузі? Хто повинен фінансувати позашкільну освіту? На ці та інші питання шукаємо відповідей з гостями студії ТРК "Аверс".
На участь в програмі погодилися:
 - Любов Ліпич - голова постійної комісії  з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму;
- Галина Йовик - депутат обласної ради;
- Михайло Скопюк - депутат обласної ради;
- Людмила Плахотна - начальник управління освіти,  науки та молоді ОДА;
- Валентина Остапчук - директор  Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради;
- Ігор Стельмащук - в.о. директора центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради;
- Богдан Бальбуза - в.о. директора центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.
Матимемо нагоду почути коментар голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Михайла Імберовського та цікаві телефонні включення.
  Програма траслюється наживо. Початок ефіру о 19.30.

Упродовж ефіру ми будемо стежити за офіційною сторінкою облради у Фейсбуці. Під постом-інфомацією про сьогоднішню програму можна ставити свої запитання до учасників в межах компетенції. Ми  зачитаємо їх і будемо намагатися дати  вичерпні відповіді.

Можна також ставити питання телефоном:
0 800 212 070 (безкоштовно з усіх мереж  зв'язку в Україні)