Дивіться сьогодні програму "Відкрита влада. Область" та ставте запитання учасникамОбговорюємо тему "Адмінреформа на Волині". Початок ефіру о 19.30.

Чи варто відмовитися від принципу добровільності об'єднання громади? Як розширити території міст обласного значення? Чи потрібно укрупнювати ОТГ? Скільки повітів має бути на Волині?

На ці та інші питання висловлюватимуться учасники ефіру:

 

-  Ірина Вахович - голова обласної ради;

- Валентин Малиновський - консультант з юридичних питань проекту «Пульс» Волинського регіонального відділення Асоціації міст України; професор кафедри політології та державного управління СНУ, доктор політичних наук;

- Олександр Омельчук - голова фракції УКРОП в обласній раді;

- Анатолій Вітів - голова постійної комісії з питань  питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією; голова фракції "Свобода";

- Святослав Кравчук - депутат обласної ради;

- Олег Кух - Любешівський селищний голова.

Матимемо телефонні включення з Володимир-Волинським міським головою Петром Саганюком та головою Ратнівської районної ради Михайлом Макаруком.

Пропонуємо долучатися до нашого ефіру представників місцевого самоврядування, яким не байдужа ця тема.
Можна також ставити питання телефоном:
0 800 212 070 (безкоштовно з усіх мереж  зв'язку в Україні).

Упродовж ефіру ми будемо стежити за офіційною сторінкою облради у Фейсбуці. Під постом-інфомацією про сьогоднішню програму можна ставити свої запитання до учасників в межах компетенції. Ми  зачитаємо їх і будемо намагатися дати  вичерпні відповіді.