Держава не виділяє коштів на демонтаж колишніх шахтних пускових установок балістичних ракетУправління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області розглянуло депутатський запит Романа Карпюка щодо завершення ремонтних робіт з демонтажу шахтних пускових установок балістичних ракет в с. Мовчанів Локачинського району, підтриманий обласною радою на пленарному засіданні 15-ої сесії 7 вересня.

Нагадаємо, в запиті йшлося про те, що в серпні 2014 року  підприємство з міста Рівне, яке здійснювало демонтаж шахтних пускових установок поблизу Мовчанова  з невідомих причин припинило роботи, створивши при цьому зону потенційної небезпеки для місцевого населення, навколишнього природного середовища, соціальну напругу серед жителів.
"Прошу розглянути питання про закінчення демонтажу шахтних пускових установок в селі Мовчанів Локачинського району", -- йшлося в запиті  Романа Карпюка.
В управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області повідомили, що, відповідно до пп. 17. п 2. Загальнодержавної цільової програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 - 2017 роки, яка затверджена Законом України від 7 червня 2012 року № 4909-VI «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 - 2017 роки» щодо ліквідації колишніх ШПУ балістичних ракет, з державного бюджету на реалізацію цього заходу у 2013 - 2017 роках кошти не виділялись.
"Відповідно до ч. 1 ст. 67 Господарського кодексу України відносини між підприємствами, установами, організаціями, громадянами в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на основі договорів між заявником та власником даного майна.
Для заключення відповідного договору по демонтажу колишніх шахтних пускових установок балістичних ракет, заявнику запропоновано звернутись до місцевих органів влади, які є розпорядниками даного майна, оскільки об’єкт розташований на їх територіях", -- йдеться в реагуванні на депутатський запит. Відповідь підписав начальник управління Володимир Грушовінчук.

Всі запити Романа Карпюка

Всі депутатські запити