Депутати з освітянської комісії підтримали "мовне" зверненняНа сьогоднішньому засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму депутати рекомендували підтримати на сесії проєкт Олександра Пирожика  Про звернення Волинської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопустимості перегляду мовного законодавства. У проєкті пропонується виступити з вимогами до центральної влади не допустити перегляду мовного законодавства; припинити нападки на основи української нації та державності; а також зупинити політику малоросійства та нищення Української держави.

Розробник проєкту вважає, що підтримати звернення - справа честі для обласної ради. "Через мовне питання відбувається внутрішня окупація України. Недарма веклика Ліна Костенко казала: "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову", - аргументує актуальність свого проєкту пан Пирожик.

Комісія підтримала ще один проєкт цього депутата Про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України щодо неприпустимості впровадження гендерної ідеології в законодавство України та необхідності захисту традиційних сімейних цінностей і розвитку інституту сім’ї.