Депутати відстоюють права родин загиблих атовцівОбласна рада підтримала депутатський запит Володимира Кучера до голови Волинської обласної державної адміністрації та до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області щодо виділення земельної ділянки матері загиблого військовослужбовця Сергія Мокренка. До депутата звернулася мама загиблого Героя, жителька   Шацька Буз Любов Миколаївна.
"Головне управління Держгеокадастру у Волинській області відмовило їй у виділенні земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва посилаючись на те, що у «Переліку земельних ділянок для безоплатної передачі у власність» відсутні ділянки у межах Шацького району.
Прошу Вас віднайти можливість внести зміни в даний перелік і надати необхідну ділянку матері загиблого Героя", -- йдеться у запиті Володимира Кучера.

Результати голосування за запит


Всі запити Володимира Кучера

 

Досі не вирішене питання з виділенням земельної ділянки мамі загиблого воїна-учасника АТО Надії Тарасюк. Про це йдеться у запиті Олександра Омельчука. "Минуло три роки після героїчної загибелі Олексія Тарасюка  у зоні проведення бойових дій (під Іловайськом) та до сьогоднішнього дня мати загиблого воїна-учасника АТО Тарасюк Надія Андріївна не може отримати повноцінної земельної ділянки для індивідуального будівництва. Хоча  вона визначилася із  ділянкою, яку вона хотіла б отримати.   Вирішення питання блокується чиновниками виконавчого комітету Ковельської міської ради та представниками ряду певних політичних сил.
Враховуючи вищезазначене, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» —
Прошу:
1.    Прийняти всі необхідні міри для вирішення питання по забезпеченню матері загиблого воїна-учасника АТО Тарасюк Надії Андріївни земельною ділянкою, яку вона обрала (за адресою: м. Ковель, вул. Глібова,
2) або іншою земельною ділянкою за її згодою", -- пише пан  Омельчук у запиті, який також підтриманий обласною радою на сесії 7 вересня.

Результати голосування за запит.

 

Всі запити Олександра Омельчука

 

Всі депутатські запити