Депутати та керівництво Волиньради вшанували пам'ять героїв битви під Берестечком2-4 липня на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» відбулися масштабні заходи із вшанування пам'яті козаків та українських селян, які полягли за рідну землю у Берестецькій битві. Цьогоріч виповнюється 370-та її річниця.
4 липня  до села Пляшева, що на Рівненщині, з’їхалося багато гостей з різних куточків держави. У пам’ятних заходах взяли заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, а також обранці волинської громади Юрій Харченко, Анатолій Вітів, Оксана Філіпчук, Олександр Пирожик та Іван Мирка.
На території Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких могилах Предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив Божественну літургію та Вселенську панахиду за загиблими козаками та сучасними Героями України. До молитви також долучився Митрополит Луцький і Волинський Михаїл та духовенство Волинської єпархії ПЦУ.
Після завершення панахиди відбулася традиційна урочиста хода, учасники якої поклали квіти до підніжжя "Пам’ятника загиблим козакам" та вклонилися їхній пам’яті.
Згодом гості заходу мали змогу послухати виступи творчих колективів, кобзарів та лірників. На території заповідника діяло багато цікавих локацій. Там було облаштовано  козацький табір та козацьку січ. Функціонували історичний, етнічний, ремісничі майданчики. Автентичні вироби та оригінальні вміння демонстрували майстри народної творчості й декоративно-ужиткового мистецтва.