Депутати розглянули проекти рішень щодо регіональних програмНе підтримано проект рішення Про затвердження звіту з виконання Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2015 -2018 роки.

Депутати розглянули проект Про затвердження Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2019 -2022 роки.
 Директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Оксана Гобод  розповіла про нову програму. Вона передбачає кілька заходів: матеріальну допомогу волинянам з депутатського фонду, підтримка воїнів АТО та ветеранів ОУН-УПА.

"Ніколи обласна рада не йшла проти людей, тому закликаю проголосувати цю програму", - взяв слово керівник фракції УКРОП Вячеслав Рубльов.

За сонову проекту проголосувало 55 депутатів. За пропозицією Костянтина Зінкевича внесено технічну правку в проект програми. В цілому рішення також підтримане.

Депутати проголосували за проекти:

 - Про внесення змін до Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки;
 

  - Про внесення змін до програм;
 

  - Про зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки;

 

- Про Програму правової освіти та надання правової допомоги населенню Волинської області на 2019-2023 роки;

 

-Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Волинській області на 2016-2018 роки.