Депутати розглянули проекти програмОбласна рада заслухала  Звіт про виконання Обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2017 роки. З інформацією виступав голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Володимир  Корнейчик .

Він говорив про те, що програма "Власний дім" є соціально важливою і працює прозоро та ефективно.

Разом з тим, 5 депутатів виявили бажання задати питання пану Корнейчику.

Михайло Імберовський  наголошував, що це -- перший звіт керівника Фонду, тому частина органів місцевого самоврдування, особливо ОТГ, мають мало інформації про програму "Власний дім". Депутата дивує, чому керівник Фонду не володіє інформацією й стосовно того, в яких професіях задіяні люди, які отримують кредити і чому  серед них є банківські працівники та держслужбовці. Нагадаємо, програма "Власний дім" орієнтована на жителів села, які й працюють в селі.

Костянтин Зінкевич підняв тему неповернення кредитів. "Вважаю, що Фонд неефективно   відбирає позичальників", -- зазначає депутат. Він пропонує розміщувати таку   інформацію  на публічних ресурсах.

Олександр Курилюк відзначив, що "Власний дім" працює на людей, але поцікавився, які позиції має волинський Фонд на всеукраїнському рівні. Пан Корнейчик зауважив, що Волинь має лідируючі позиції в програмі "Власний дім".

Вячеслав Рубльов зауважив, що в поданому звіті не зовсім досконало розписано перелік професій, представники яких були позичальниками. Депутат також зазначив, що Фонд не якісно виконує рішення обласної ради, яким визначено Порядок надання кредитів за програмою "Власний дім".

За результатами голосування рада не підтримала звіт про виконанняя програми.

Не підтримано проект рішення Про затвердження Регіональної комплексної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» у Волинській області на 2018-2020 роки.
 Потому приступили до розгляду питання Про затвердження звіту з виконання Регіональної комплексної програми розвитку освіти Волинської області на 2014-2017 роки.
 Проект підтримано більшістю.

 Не підтримано проект  Про затвердження Регіональної комплексної програми розвитку освіти Волинської області на 2018-2022 роки.
 
 Підтримано зі змінами проект рішення  Про затвердження Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки.
 Підтримано проект Про Обласну комплексну програму з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року в частині п. 3.  Інші позиціїї проекту відправили на доопрацювання.
 Підтримано проект Про внесення змін до Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.
 За пропозицією Василя Столяра виключено пункти, які передбачають фінансування ФСТ "Динамо" та "Спартак".

Підтримано проекти:
-  Про зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016–2020 роки;
 
Про внесення змін до Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки.