Депутати розглянули чергову петицію до обласної радиСьогодні в режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією. Депутати розглянули електронну петицію, адресовану Волинській обласній раді: «Щодо формування укрупненого району з центром у місті Камені-Каширському в межах існуючих Камінь-Каширського, Любешівського, частин та Маневицького та Ратнівського районів».

Комісія взяла петицію до відома на рекомендувала спрямувати її на розглядв в ОДА, народним депутатам України Ігорю Гузю та Ірині Констанкевич та в Міністерство розвитку громад України.

На початку засідання голова комісії Анатолій Вітів зауважив, що наразі обласна рада не має впливу на процеси формування районів та змін до перспективного плану розвитку території. 

Заступник голови комісії Костянтин Зінкевич запрпонував додати до петиції уточнення з проханням не розділяти Маневицький район при проведенні адміністративно-територіальної реформи. Аргументи депутата: район знаходиться в 30-кілометровій зоні від Рівненської АЕС і у випадку надзвичайної ситуації доцільно зберегти Маневиччину в нинішніх межах однієї адмінодиниці. На думку депутата, який населений пункт стане центром району - питання не настільки важливе.

Анатолій Вітів наголосив, що до тексту петиції депутати не мають права вносити зміни, але до звернення, рекомендованого комісією, запропоновано додати окрему думку Костянтина Зінкевича.