Депутати рекомендували кандидатів на цьогорічні Премії обласної ради в галузі наукиСьогодні на  засіданні постійної комісії  обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму розглядалося питання Про обласну Премію за заслуги у сфері науки. Нагадуємо, що року до Дня науки депутати вручають таку нагороду  двом науковцям нашого краю.
  Цьорогіч Премією рекомендовано відзнячити  професора кафедри міжнародних економічних відносин Луцького національного технічного університету, доктора економічних наук Олену Лютак та професора, завідувача кафедри експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктора фізико-математичних наук Сергія Федосова.

Нагадаємо, що крім цього питання,  в порядку  денному засідання комісії були проекти рішень   Про щорічну Премію Верховної Ради України педагогічним працівникам та Про обласну Премію імені Гошовського Й. В. за заслуги у сфері освіти, однак депутати перенесли розгляд цих питань на наступні засідання.