Депутати проситимуть врахувати пропозиції Волиньради при доопрацюванні проекту Закону України «Про Державного бюджету України на 2018 рік»Про це йшлося сьогодні під час засідання бюджетної комісії обласної ради. Депутати просять внести зміни до нинішньої редакції бюджету, яка пройшла перше читання у Верховній Раді України. Головна причина -- державний кошторис не враховує інтересів громад. 
Комісія рекомендувала на розгляд сесії проект, внесений Вячеславом Рубльовим "Про Звернення депутатів Волинської обласної ради до Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України B. Гройсмана щодо проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»

"Державний бюджет, за який проголосували у першому читанні, не можна підтримувати. Там багато проблемних питання щодо ОТГ, медицини, освіти. Ніби представники влади виступають за децентралізацію, однак громади отримають лише тягарі. Прошу підтримати звернення, щоб за цей бюджет не голосували у стінах Верховної Ради», -  закцетував увагу колег  Вячеслав Рубльов.
Голова комісії Андрій Турак додав, що раніше реверсна дотація держбюджету від місцевих була 50%, а  в новому проекті передбачено - 80%.
«Цей бюджет неприйнятний», - наголосив голова комісії.

До слова, аналогічний проект звернення вніс і депутат Борис Бабійчук. Бюджетна комісія погодилась на те, аби об'єднати обидва документи в ході розгляду одного питання на сесії.
 
Комісія також рекомендувла підтримати рішення Чернівецької обласної ради «Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради VII скликання до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики щодо поновлення тестового режиму моніторингу податкових накладних та рішення Харківської обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо реалізації Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».