Депутати пропонують УСБУ розробити новий проект обласної програми протидії тероризму (Відео)На сьогоднішньому засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією депутати заслухали звіт про хід виконання обласної програми протидії тероризму на 2017-2018 роки. Зі слів начальника управління СБУ у Волинській області Юрія Фелонюка, основне завдання програми - створення умов для ефективної роботи регіональної координаційної   групи   Антитерористичного   центру   при   Управлінні   Служби безпеки України в області. ВІДЕО.

На реалізацію Програми  пропонувалося спрямувати 1 млн грн з обласного бюджету, однак програма не фінансувалася.

Голова комісії Анатолій Вітів відзначив, що УСБУ досить якісно готує проекти рішень на сесію обласної ради.  Причиною ж відсутності  видатків з обласного бюджету на  реалізацію Програми  є недостатній фінансовий ресурс. Прогнози на бюджет 2019 року у депутатів також не втішні. "Цей бюджет - катастрофа", - коротко охарактеризував ситуацію голова комісії.

Разом з тим, УСБУ рекомендовано розробити новий проект регіональної програми боротьби з тероризмом на 2019-2020 роки та внести його на розгляд депутатского корпусу.