Депутати пропонують об'єднати комунальні книгарніСьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області було підтримано проект рішення обласної ради «Про реорганізацію торгово-виробничого підприємства «Планета». Йдеться про те, щоб  реорганізувати  торгово-виробниче підприємство «Планета» шляхом приєднання  до комунального підприємства «Освіта». Пропонується встановити, що  комунальне підприємство «Освіта» є правонаступником всіх майнових і не майнових прав і обов’язків торгово-виробничого підприємства «Планета».

Зі слів заступника керуючого справами – начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Мирослави Якимчук з такою пропозицією виступила тимчасова контрольна комісія обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області, яка заслухала звіт керівника "Планети". Члени комісії вважають об'єднання двох книгарень ефективним господарським рішенням, оскільки ТВП "Планета" наразі має збитки в сумі майже 97 тис. грн. Профільний відділ обласної ради рекомендує покрити ці збитки з обласного бюджету, а контракт з діючим керівником "Планети" Катериною Кузь продовжити до кінця нинішнього року.

Разом з тим, комісія рекомендувала голові обласної ради Ігорю Палиці в установленому законодавством порядку вирішити питання про продовження дії контракту з директором комунального підприємства «Освіта» Оксаною Грінченко на три роки.