Депутати погодили перерозподіл видатків на інфраструктурні об'єктиНа сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії депутати підтримали проєкт розпорядження голови ОДА "Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік".

Відповідно до пункту 3 рішення обласної ради від 12 лютого 2020 року №28/11 «Про обласний бюджет на 2020 рік» (зі змінами), рішень Турійської районної ради від 27 серпня 2020 року №36/2 «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 31/3 «Про районний бюджет на 2020 рік» (з урахуванням внесених змін), Камінь-Каширської районної ради від 09 вересня 2020 року №47/5 «Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2019 року № 41/4 «Про районний бюджет на 2020 рік», Голобської селищної ради від 18 вересня 2020 року №66/55 «Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 грудня 2019 року №59/4 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» до обласного бюджету передано інші субвенції з місцевих бюджетів загальним обсягом 132,7 тис. гривень.
Кошти, передані з Камінь-Каширського районного бюджету, спрямовуються на співфінансування нового будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1 – 2 лікарів з житлом по вул. Центральній, 94а в с.Піщане Камінь-Каширського району в сумі 100 тис. гривень. Призначення встановлюються головному розпоряднику коштів обласного бюджету, замовнику робіт – департаменту інфраструктури облдержадміністрації. Проєкт фінансується за рахунок залишку відповідної субвенції з державного бюджету. Кошторисна вартість об’єкта 9 786,3 тис. грн., обсяг субвенції у 2020 році складає 3 736,4 тис. гривень.
Кошти, передані з Турійського районного та Голобського селищного бюджетів спрямовуються на співфінансування субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» у сумі 32,7 тис. гривень. Призначення встановлюються головному розпоряднику коштів – управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації для здійснення видатків споживання. Крім того, за пропозиціями головного розпорядника коштів від 21.09.2020 №3630/11/2-20 здійснюється перерозподіл бюджетних призначень у частині збільшення видатків споживання загального фонду на суму 86,6 тис. грн за рахунок відповідного зменшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду. Загальний фінансовий ресурс у сумі 119,3 тис. грн спрямовується на оплату послуг з реєстрації 7 легкових автомобілів, які закуплені управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації за рахунок коштів місцевих бюджетів, переданих на співфінансування проєкту (пенсійний збір – 115,2 тис. грн; реєстрація колісних транспортних знаків – 1,3 тис. грн; бланки свідоцтва про реєстрацію – 1,5 тис. грн; державні номерні знаки – 1,3 тис. гривень).
Відповідно до звернення головного розпорядника коштів – департаменту інфраструктури облдержадміністрації від 18 вересня 2020 року №1717/03/2-20, у зв’язку із необхідністю оплати послуг з технагляду, робіт з коригування проєктної документації здійснюється перерозподіл видатків, передбачених на співфінансування субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» між об’єктами. Зокрема, збільшується видатки на реконструкцію Судченського ФАПу Любешівського району під амбулаторію загальної практики сімейної медицини на суму 53,0 тис. грн за рахунок зменшення видатків по об’єктах:
- реконструкція Бузаківського ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. 8 Березня, 18 в с. Бузаки Камінь-Каширського району Волинської області – 23,0 тис. грн;
- реконструкція частини приміщення військкомату під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в м. Рожище Волинської області на вул. Мазепи, 108А –30,0 тис. гривень.

Також, у зв’язку із необхідністю оплати сертифікатів у разі прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом 17 об’єктів (вартість сертифікату 10,442 тис. грн) здійснюється перерозподіл бюджетних призначень, передбачених на співфінансування субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області», у частині збільшення видатків споживання загального фонду на суму 177 тис. грн за рахунок відповідного зменшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду по об’єктах:
- реконструкція будівлі денного стаціонару і дитячого відділення Цуманської районної лікарні під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в смт Цумань, Ківерцівського району, Волинської області – 50,0 тис. грн;
- реконструкція Бузаківського ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. 8 Березня, 18 в с. Бузаки Камінь-Каширського району Волинської області – 77,0 тис. грн;
- капітальний ремонт приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Благодатне Волинської області, вул. Перемоги,20 – 50,0 тис. гривень.

Крім того, з метою оплати сертифікатів здійснюється перерозподіл бюджетних призначень, передбачених на співфінансування інвестиційних проєктів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у частині збільшення видатків споживання загального фонду на суму 20,8 тис. грн за рахунок відповідного зменшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду по об’єктах:
- будівництво дошкільного навчального закладу на вулиці Молодіжній в с.Дачне Ківерцівського району Волинської області – 10,4 тис. грн;
-реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» по вул. Центральна, 100 с. Жиричі Ратнівського району Волинської області – 10,4 тис. гривень.

Відповідно до звернення головного розпорядника коштів – департаменту інфраструктури облдержадміністрації від 23 вересня 2020 року №1742/03/2-20 кошти, передбачені на забезпечення співфінансування ремонту доріг, що плануються за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, передані до обласного бюджету з бюджету Зарічанської сільської отг ( 1 150 тис. грн.) на проєкт „Дорога загального користування місцевого значення Вощатин-Ласків-Суходоли 030102 Володимир-Волинського району Волинської області - експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт” та з Горохівського районного бюджету (100,0 тис. грн.) на проєкт „Ділянка а/д 030212 Ржищів-Бужани-Скригове-Диковини-Буркачі-Мерва-Кутрів-Берестечко в с.Буркачі по вул. Лугова від житлового будинку №23 до будинку №39 - поточний дрібний ремонт”, спрямуються одержувачу коштів – державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області». У зв’язку з цим проводиться перерозподіл видатків розвитку та споживання загального фонду обласного бюджету.