Депутати облради просять владу Луцька продовжити договір оренди з книгарнею "Освіта" Таке зверненням до Луцького муніципалітету прийняла сьогодні постійна комісія обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Депутати не вперше піднімають тему.

Головна причина - приміщення, у якому працює обласне комунальне підриємство "Освіта", належить до комунальної власності обласного центру, а керівництво Луцька не виявляє бажання продовжувати договір оренди для книгарні. Про це обласну раду повідомили офіційним листом.

10 серпня заступник голови обласної ради Роман Карпюк звернувся до Луцької міської ради з проханням вивчити питання щодо надання іншого рівноцінного  приміщення для книгарні "Освіта" в центрі міста. Крім того, він повідомив, що вивчається питання про переселення книгарні в приміщення обласної комунальної власності, що знаходиться на пр. Перемоги, 14.

Депутат Сергій Слабенко стверджує, що міська рада трактує таку позицію, як згоду обласної ради  на те, щоб книгарню "Освіта" переселити в інше приміщення. При цьому, депутат посилається на інформацію, отриману від в.о. міського голови Григорія Пустовіта. Пан Слабенко запевняє також, що мав спілкування з колективом підприємства, який проти того, аби змінити адресу роботи. Люди також наполягають на тому, аби Луцька міська рада не відчужувала приміщення, в якому наразі продається україномовна книга.

Після обміну думками, депутати одноголосно проголосували за звернення до міської ради, в якому просять залишити КП "Освіта" нинішнє приміщення, тобто продовжити договір оренди.