Депутати облради пропонують підвищити зарплату будівельникамПід час засідання постійної комісії   з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ депутат обласної ради Леонід Стефанович запропонував, аби на черговій сесії обранці волинської громади  збільшили кошторисну заробітну плату будівельникам, що зводять об’єкти за рахунок коштів   бюджету.

Наразі середня зарплата в галузі - 7, 8 тис. грн. Леонід Стефанович наголошує, що сусідніх областях вона є майже вдвічі більшою.

Між тим, цього року виконавча влада досі не внесла на розгляд ради відповідний проект рішення, хоча ця функція належить до безпосередньої компетенції ОДА.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик запропонував комісії звернутися до ОДА з офіційним листом, аби посадовці виконавчої влади розробили проект рішення "Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2019 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету" не відкладно.

Депутати підтримали цю пропозицію. Комісія рекомендує встановити розмір кошторисної плати для будівельників на рівні 14,5 тис. грн/