Депутати ініціюють перевірку в санаторії "Пролісок"Сьогодні засідала тимчасова контрольна комісія обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області.

Депутати рекомендували постійній комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області винести на чергову сесію обласної ради проект рішення про створення контрольно-ревізійної комісії для здійснення  перевірки КП "Санаторій матері і дитини "Пролісок". До складу комісії рекомендовано залучити експертів та аудиторів.  Т.в. о директора оздоровниці Валентині Касарді до 1 вересня цього року потрібно надати в обласну раду документи щодо фінансово-господарської діяльності комунального підприємства, а також документи щодо кадрів.

Причиною депутатської уваги до санаторію стали матеріали в окремих ЗМІ, де оприлюднювалися відомості про ймовірні порушення та службові зловживання керівництва "Проліска". Члени комісії хочуть розібратися в ситуації, аби встановити чи є така інформація правдивою.

Депутати також рекомендують привести у відповідність до чинного законодавства усі статути та контракти з керівниками підприємств, установ та організацій спільної власності сіл, селищ, міст області.