Депутат просить зробити ремонт дороги 

 

 

  Депутат обласної ради  Борис Бабійчук у своєму запиті до голови ОДА звертає   увагу на чисельні скарги мешканців Іваничівського району  щодо стану дороги Т0305, що з'днує місто  Нововолинськ  та смт Іваничі. Депутат нагадує, що по цьому шляху  досить насичений рух транспорту. "На сьогоднішній день   є відрізки в   жахливому стані, які спричиняють до збільшення аварійності та несуть небезпеку мешканцям прилеглих сіл, які користуються даною дорогою, щоб добратися до роботи. Адже, виконуючи маневри об'їзду ям та колійн, водії часто змушені виїжджати на зустрічну смугу руху, або на узбіччя дороги, по якому рухаються пішоходи", - пише пан Бабійчук у запиті.
 Він просить включити дорогу Т0305 Нововолинськ -- Іваничі  до переліку доріг, на яких буде проведений капітальний ремонт за рахунок Дорожнього фонду у 2019р, а також терміново провести ямковий ремонт ділянки дороги Т0305 Нововолинськ-- Іваничі, щоб усунути аварійні ділянки. Запит підтримано більшістю та надіслано в ОДА для вирішення по суті.

В ОДА розглянули сесійне рішення і повідомили, що автомобільна дорога державного значення загального користування Т-03-05 Нововолинськ - Іваничі - Павлівка - Локачі, км 0+000 - 42+815, мас протяжність 41,8 км, з них: 13,9 км асфальтобетонного покриття та 27,9 км чорного шосе.
Зазначений відрізок дороги, перебуває в незадовільному стані, проїзна частина дороги втратила міцність, рівність, зчіпні якості. Ділянка дороги потребує невідкладного капітального ремонту. Коштів з державного бюджету на капітальний ремонт доріг загального користування області не виділяється з 2009 року. Постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №78-р затверджено перелік об’єктів реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту доріг державного значення на 2018 рік за рахунок коштів державного бюджету. Ремонт зазначеної в запиті дороги Переліком не передбачено.
Враховуючи вкрай недостатній обсяг фінансування із загального фонду Державного бюджету України, на область виділено лише частину мінімально необхідних коштів на експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт доріг загального користування державного значення.
Ліквідацію вибоїн дорожнього покриття на даній ділянці проводить Іваничівська ДРП філії «Володимир-Волинська ДЕД» ДП «Волинського облавтодору» в межах наявного фінансування.
При формуванні плану на 2019 рік Служба автомобільних доріг у Волинській області керується Державною цільовою економічною програмою розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2020 роки. Виконання даної програми дасть змогу забезпечити покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг за основними маршрутами. Пріоритетними маршрутами у Волинській області є насамперед дороги міжнародного, національного та регіонального значення, а саме:
-    М-07 Київ - Ковель - Ягодин
-    М-19 Доманове (на м. Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблене (на м.Бухарест)
-    Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне
-    Р-15 Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград — Жовква
Автомобільна дорога державного значення Т-03-05 Нововолинськ - Іваничі -
Павлів - Локачі не включена в дану Програму. Тому транспортно-експлуатаційні властивості зазначеної дороги в 2019 році будуть підтримуватись за рахунок видатків на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання мережі доріг за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» в межах наявного фінансування.
 

Результати голосування

Всі запити Бориса Бабійчука

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них