Депутат просить сприяння в електрифікації житлового масиву 

До депутата обласної ради Юрія Поліщука  звернулися жителі с. Дубове, Ковельського району  з проханням посприяти електрифікації нового житлового масиву на 140 земельних ділянок.

 

"Усього на різних стадіях будівництва на цьому масиві уже є 40 споруд, які в майбутньому будуть домівками для молодих сімей.
У 2017 році на замовлення Дубівської сільської ради було виготовлено робочий проект на будівництво зовнішніх електричних мереж для електропостачання житлового кварталу (140 житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами) у с. Дубове Ковельського району Волинської області. Кошторисна вартість робіт по електрифікації масиву становить 3400000 (три мільйони чотириста тисяч гривень) грн.
Оскільки проведення електрифікації даного житлового масиву не під силу, а ні громаді, яка готова взяти посильну участь у фінансуванні, а ні місцевому бюджету, прошу Вас допомогти у вирішенні даного питання шляхом виділення відповідних коштів", - пише Юрій Поліщук в депутатському запиті до керівництва ОДА.

Результати голосування за запит

Всі запити Юрія Поліщука

Всі запити та запитання