Депутат пропонує підтримати пенсіонерів, які торгують на стихійних ринкахДо депутата обласної ради Володимира Кучера  звернулися мешканці обласного центру. "Це переважно люди похилого віку, пенсіонери, які торгують продукцією із свого саду та городу. Вони просять облаштувати та узаконити нині стихійні місця торгівлі в мікрорайонах міста", - уточнює депутат у своєму запиті, озвученому на 21 сесії.

"Прошу Вас позитивно вирішити дану проблему, адже цей підробіток дає змогу вижити (купити ліки, оплатити драконівські комунальні послуги) соціально-незахищєним верствам суспільства. Коли така торгівля буде проводитись відповідно до санітарно-гігієнічних норм і правил благоустрою міста, тоді і пенсіонери і споживачі продукції будуть задоволені", - просить Володимир Кучер, звертаючись  до в.о. міського голови Григорія Пустовіта.   Запит підтримано більшістю депутатів.

Результати голосування

Всі запити Володимира Кучера

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них
 

стихійній торгівлі - ні

 

 Безкоштовний проїзд для пенсіонерів в міському транспорті (тролейбуси) ніхто не відміняв. Сполучення тролейбусів із ринками міста зручне.  В даній темі можливо більш актуальнішіим буде питання здешевлення вартості торгового місця для соціальнонезахищених верств населення на ринках міста. Чи торгові радя на вулицях міста нададуть місту привабливий туристичний вигляд?