Депутат Олександр Зінчук звітує перед виборцями
Звіт про роботу депутата Волинської обласної ради Зінчука Олександра Григоровича

Обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому округу № 60 від Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП». Член фракції «УКРОП» у Волинській  обласній раді. Голова постійної комісії обласної ради з соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

За звітний період не пропустив жодного засідання сесії Волинської обласної ради та профільної комісії.

Підготував і подав на розгляд відповідних органів влади та посадових осіб  2 депутатські запити. Зокрема:

1.            Про запит депутата обласної ради Цейка Ю.Ф. щодо звернення до Міністерства закордонних справ України.

2.            Про запит депутата обласної ради Зінчука О.Г. щодо проведення перевірки діяльності Волинської фундації «Захист життя людини».

В листопаді 2015 р. брав участь в парламентських слуханнях  у Верховній раді України по реформуванню охорони  здоров’я України.

Підтримую та впроваджую практику обміну досвідом із закордонними фахівцями. Так, в січні 2016 рокумною з рамках співпраці з  Волинським лікарським товариством лікарів польського походження було організовано робочу поїздку в Люблінське воєводство республіки Польща, де ми прийняли участь в засіданні місцевого парламенту (сеймику), зустрілися з Люблінським воєводою і віце-маршалком сеймику. Була проведена зустріч з головою Люблінського лікарського товариства (ізбалекарська) і  відвідана районна лікарня в місті Краснік.

В березні 2016 р. була організована робоча поїздка в ФРН, де відвідано університет Гумбольта в м.Берлін , клініку м. Детмонд (земля Північний Рейн-Вестфалізя) і проведено робочу зустріч з керівником благодійного фонду «Мости в Україну» п. Кроком. Такі робочі поїздки дають можливість вивчити закордонну практику та втілити її в українських реаліях.

Крім того, постійно цікавлюся роботою  медичних закладів Волинської області. В квітні 2016 р. мною було здійснено робочу поїздку в Луківськутублікарню  ОТМПО, в травні 2016 р. організовано робочу поїздку в Горохівський, Берестечківський і Олицький психоневрологічні інтернати, а також вивчено роботу Берестечківкої ЦРЛ і обласної психіатричної лікарні № 2.

В червні 2016 р. організував робочу поїздку в Львіську обласну раду з ціллю вивчення порядку призначення головних лікарів лікарняних закладів, зокрема порядок призначення головного лікаря Львівського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Двічі за 2016 р. звітувався про проведену роботу  в прямому ефірі Волинського телебачення.

В жовтні 2016 р. приймав участь в організації виборів головних лікарів Волинського обласного онкологічного диспансера і Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання, забезпечував  таємність голосування і прозорий порядок підрахунку голосів.

В жовтні 2016 р. брав участь в засіданні Київського міського апеляційного суду, де відстоював захист інтересів обласного комунального майна (по Волинському обласному дитячому територіальному об’єднанню).

Неодноразово брав участь в проведенні круглих столів по нагальним потребам медицини області (цукровий діабет, гепатит С, ).

Двічі  разом з управлінням ОЗ  ОДА брав участь  в громадському обговоренні  реорганізації системи охорони здоров’я і боротьби з епідемією грипу в газеті «Волинсь-нова».

Постійно здійснюю прийом громадян області незалежно від офіційних днів, годин прийомів і належності до територіального округу.

 

Всі звіти депутатів обласної ради