ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ВОЛИНЬ ВІДЗНАЧИЛА ФЕСТИВАЛЕМУчасників обласного спортивно-розважального фестивалю серед команд територіальних громад Волині привітав голова обласної ради Григорій Недопад.
«Особисто від себе та від усіх депутатів обласної ради дякую усім, хто розвиває та популяризує фізкультуру і спорт  в територіальних громадах. Спільно і щодня ми працюємо над тим, аби Волинь була спортивним регіоном. Наша  мета – реанімувати обласний спорт, залучити до тренувань якомога більше молоді, реалізовувати великі і малі проєкти зі створення сучасних спортивних просторів, сприяти в організації змагань, виступів і зборів, в тому числі виїзних», - наголосив він.
Загалом до спортивного дійства долучились понад 200 осіб у складі 70 команд. Змагання проходили у п‘яти видах спорту: дартс, футзал, гирьовий спорт, настільний теніс, а також естафета «Мама, тато, я - спортивна сім‘я».
Головний організатор заходу, директор Волинського обласного центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Олександр Кулаков подякував учасникам за активність та підтримку масового спорту. «Продовжуйте й надалі гордо нести прапор своєї громади, нашої Волині і України, пропагуючи спорт, фізичну культуру і здоровий спосіб життя», - сказав він.
За підсумками запеклої та видовищної боротьби за призи у різних видах програми, місця серед команд територіальних громад розподілилися наступним чином:
Естафета «Мама, тато, я - спортивна сім‘я»:
І місце - Камінь-Каширська ТГ (сім‘я Іщуків)
ІІ місце - Камінь-Каширська ТГ (сім‘я Кайда)
ІІІ місце - Луцька ТГ (сім‘я Підгорних)
Футзал:
І місце - Ковельська ТГ
ІІ місце - Луцька ТГ
ІІІ місце - Луцька ТГ
Дартс:
І місце - Оваднівська ТГ
ІІ місце - Рожищенська ТГ
ІІІ місце - Рівненська ТГ
Гирьовий спорт:
І місце - Камінь-Каширська ТГ (Євтушевський Володимир)
ІІ місце - Оваднівська ТГ (Квашук Назарій)
ІІІ місце - Мар‘янівська ТГ (Сокол Вадим)
Настільний теніс:
І місце - Ковельська ТГ
ІІ місце - Оваднівська ТГ
ІІІ місце - Камінь-Каширська ТГ
Всі команди - переможці та призери Фестивалю - були нагороджені кубками, медалями призами та цінними подарунками від організаторів та партнерів заходу. Також кращі сільські громади області отримали спортивний інвентар від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Фестиваль відбувся за ініціативи та всебічного сприяння Волинської обласної ради, відтак керівник центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Олександр Кулаков навзаєм вручив голові облради Григорію Недопаду символічну подяку від організаторів спортивного дійства.