Будівельників нагородили з нагоди професійного святаЩороку друга неділя серпня - в Україні святковий день для працівників будівельної галузі. З цієї нагоди сьогодні будівельників вітали представники влади. В нагороду звучали відомі українські пісні у виконанні провідних волинських артистів.

Заступник голови ОДА Валентин Цьось, вітаючи працівників галузі, озвучив статистичну інформацію. В 2018 році обсяги виробництва  в будівництві сягнули 1,8 млрд грн. За січень-червень цього року - 0,8 млрд грн, що на 20% більше від минулорічного показника цього ж періоду. Минулоріч введено в експлуатацію 371 тис. метрів квадратних площ. Ця цифра на 20% перевищує статистику 2017 року.

З січня по бенрезень цього року в будівництві осовоєно 2,5 млрд капітальних інвестицій.

Якщо вести мову про державне інвестування, то маємо такі цифри: 120 млн грн з ДФРР, виділені в 2018 році та 235 млн грн, передбачені в цьому.

Серед соціально важливих об'єктів, будівництво яких фактично завершене в цьому році - обласний перинатальний центр, школи в Любохинах та Осівцях, садочки, футбольні поля, амбулаторії.

"Вважаю День будівельника нашим спільним святом", - зауважив пан Цьось.

Заступник голови обласної ради Роман Карпюк подякував будівельникам за їхню працю та передав вітання від голови обласної ради Ірини Вахович та всіх депутатів. Він побажав працівникам галузі повани від клієнтів, міцного здоров'я, добробуту.

З нагоди свята будівельники отримали найвищі нагороди Волинської обласної ради.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі Волинської області та з нагоди професійного свята – Дня будівельника нагороджено Почесними грамотами облради:

НАГОРНЮКА
Ігоря Івановича 
   -    начальника архітектурного відділу Волинської філії ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя;

СВІТАЧ
Лесю Степанівну

    -    маляра 5-ого розряду ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536»;

ПІЧМАНА
Олега Владиславовича

    -    бляхара ТзОВ «Житлобуд-2»;

СМЕТАНУ
Ірину Олександрівну

    -    начальника відділу пайової участі управління капітального будівництва  Луцької міської ради;

СЕРАФІМЧУК
Валентину Миколаївну

    -    головного спеціаліста сектору управління персоналом та документообігу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області;

СТРІЛЬЧУКА
Андрія Вікторовича

    -    провідного інспектора відділу проектування та кошторисного ціноутворення Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації;

 

ПЛАЦЕДИМА
Олександра Євгеновича
    -    головного інженера приватного підприємства «Будівельна компанія «ІНВЕСТОР»;

 

РАЗУМОВСЬКОГО
Андрія Руслановича 
   -    директора приватного підприємства «Будівельна компанія «ІНВЕСТОР».

Подяку голови ОДА оголошено депутатові обласної ради, заслуженному будівельнику України Леонідові Степановичу Стефановичу.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Читати також:

Вітання голови облради до Дня будівельника