"Буде визначено маршрут з часом відправлення з автостанції Ратне до Ковеля о 21.00". - відповідь на депутатський запит"До  депутата обласної ради Михайла Бегаля надійшло колективне звернення від жителів Ратнівського району, які проживають в селах Видраниця, Замшами, Вужиськ щодо відновлення щоденного рейсу в напрямку м. Ковель в період 20.20 - 21.00 год. в зв’язку з неможливістю дістатися у вищезазначені населені пункти жителям району.  Особливо нарікають на незручності люди, які працюють в позмінному режимі в смт Ратне.
"Раніше у вказаний час був маршрут Датинь-Луцьк з часом відправлення з смт Ратне о 20.45 год. На даний час останній рейс в напрямку м. Ковель відправляється  з автостанції смт Ратне о 19.25 год., що створює ряд незручностей для жителів району, які працюють в смт Ратне.
Проблема особливо актуальна в період з 01 квітня по 01 жовтня.
Прошу дати відповідне доручення профільному департаменту, з метою позитивного вирішення даної проблеми", - йдеться в депутатському запиті Михайла Бегаля.

На запит відреагували у Волинській ОДА. "Згідно з маршрутною мережею області, яка функціонує з 2009 року, автобусних рейсів після 20.00 сполученням Датинь - Луцьк не передбачено.
Станом на 27.05.2019 року відправлення автобусів від автостанції смт Ратне до м. Ковеля здійснюється 29 разів на день.
Останній рейс з смт Ратне до м. Ковеля відправляється о 19 год. 25 хв. за маршрутом Ратне - Луцьк.
Для покращення транспортного сполучення між смт Ратне та м.Ковель у вечірній час, управлінням транспорту та інфраструктури облдержадміністрації об’єктом чергового конкурсу буде визначено маршрут з часом відправлення з автостанції смт Ратне до м. Ковеля о 21.00", - читаємо у відповіді ОДА за підписом керівника виконавчої гілки влади області.

Всі запити Михайла Бегаля

Всі депутатські запити