Борис Бабійчук вимагає перевірити, як забезпечуються державні гарантії для пільгових категорій громадянДо   депутата Волинської обласної ради звернулись   мешканці   Нововолинська і повідомили, що водії приміських та міжміських маршрутів  висаджують, або вимагають оплату за проїзд у повному розмірі від дітей з Посвідченнями дитини з багатодітної сім'ї, а також від пасажирів з Посвідченнями УБД, родичів загиблих в зоні АТО військовослужбовців. З цього приводу Борис Бабійчук озвучив депутатський запит та заявив, що каси автостанцій також відмовляють у продажу пільгових квитків цій категорії пасажирів.
"Такі дії порушують права дитини - "Про охорону дитинства" - Пункт 4 частини шостої статті 13, ЗУ Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» - Пункт 7 статті 12.
Перевізники, в свою чергу, порушують постанову КМУ від 18 лютого 1997 р. N 176, Пункт 10 статті 145 -.здійснювати перевезення пасажирів з квитками і пасажирів, яким згідно із законодавством надано пільги щодо плати за проїзд.
Під час спілкування з керівником Нововолинської автостанції мені показали зразок договору, який заключають з перевізниками. На моє зауваження, що такі договори суперечать чинному законодавству, мені відповіли, що вони не будуть продавати пільгові квитки дітям з багатодітних сімей, так як це не передбачено даними договорами.
Враховуючи непоодинокі скарги пільгових категорій громадян,
ПРОШУ:
1.    Перевірити договори, які укладені між перевізниками та підприємствами, які здійснюють продаж квитків, на відповідність чинному законодавству.
2.    Провести перевірку того, як забезпечуються державні гарантії для пільгових категорій громадян під час продажу квитків.
3.    Притягнути до відповідальності осіб, які порушують права пільгових категорій громадян.
4.    До перевізників, які неодноразово грубо порушують правила перевезень громадян, вжити заходи щодо скасування спеціальних дозволів на перевезення", - йдеться в депутатському запиті, який підтримано на 28 сесії та надіслано начальнику Управління Укртрансбезпеки у Волинській області Віталію Конончуку та прокурору Волинської області Тарасу Безрукому для розгляду і вирішення по суті.

Результати голосування

Всі запити Бориса Бабійчука

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них