БК «СТАРИЙ ЛУЦЬК - УНІВЕРСИТЕТ»: В НОВОМУ СЕЗОНІ НАЦІЛЕНІ НА ЗОЛОТОГолова обласної ради Григорій Недопад взяв участь у прес-конференції з нагоди початку нового баскетбольного сезону.
 

У жовтні стартує сезон Вищої ліги 2021-2022 років, до якого баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет» вже активно готується. З цієї нагоди баскетбольна спільнота влаштувала прес-конференцію, участь у якій також взяв голова облради.
Президент клубу Олексій Мельник найперше подякував за відчутну фінансову підтримку команди Волинській обласній, Луцькій міській радам та  Волинському національному університету імені Лесі Українки.  
Григорій Недопад зазначив, що є палким уболівальником баскетбольного клубу і відвідав не одну гру. «Минулий сезон був надзвичайно видовищним та емоційним. Я втішений, що ми змогли долучитися та допомогти і морально, і матеріально команді розвиватися. За багато років напевно вперше обласний бюджет почав фінансувати окремі спортивні напрямки. Сподіваюся, що приклад Волиньради та Луцькради наслідують і спонсори. Наша мета – реанімувати в області спорт, забрати з вулиць дітей і залучити їх до спортивних занять. Я сам батько двох дітей, тому знаю наскільки це важливо. Ми і надалі будемо вкладати у це наскільки дозволятиме бюджет», зазначив голова обласної ради і побажав баскетбольному клубу яскравих ігор та переможного сезону.
У новому сезоні «Старий Луцьк» націлений на здобуття медалі найвищого ґатунку, запевнив головний тренер Володимир Журжій.  Він також зазначив, що баскетбольний клуб уже розпочав інтенсивну підготовку. Також цього сезону команда підсилиться новими гравцями, яких сьогодні і представили.