"Бездіяльність департаменту фінансів ОДА - протиправна", - ВолиньрадаСьогодні за підписом керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Дмитра Дубняка від Волиньради подано заяву до Волинського окружного адміністративного суду щодо діяльності департаменту фінансів ОДА.

У заяві просять визнати бездіяльність Волинської ОДА протиправною. Йдеться про загальну організацію бюджетного процесу та виконання обласного бюджету.

 

 

 

 

 

Нагадуємо, головний кошторис області фактично не виконується через протидію виконавчої влади області, яка хоче скасувати відповідне рішення обласної ради в судовому порядку.

Втім, як ми вже повідомляли,   Волинський окружний адміністративний суд  не задовольнив заяву   Волинської обласної державної адміністрації до Волинської обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення від 20.12.2018 року №22/13 «Про обласний бюджет на 2019 рік». Однак, такого аргументу для виконавчої влади, як виявилося не достатньо, - область продовжує жити за тимчасовим розписом обласного бюджету.