Базу на поблизу озера Тросне хочуть передати спортсменамНа засіданні постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області депутати розглянули клопотання дирекції Волинської обласної філармонії про вирішення питання експлуатації бази відпочинку  на березі  озера Тросне поблизу с. Карасин Маневицького району.

Нагадаємо, на баланс філармонії база була передана після ліквідації Волинського обласного кіновідеомузичного підприємства в 2011 році.  Рада попередньої каденції після Дня депутата  приймала рішення про відчуження цього майна шляхом продажу на аукціоні, але  воно було скасоване згодом.

Кілька разів розглядалися питання про передачу бази іншим комунальним установам, але жодні пропозиції не знаходили підтримки більшості.

Нинішній балансоутримувач не використовує бази, бо там відсутні електромережі, водопостачання,  а також через віддаленість від міста Луцька. Директор філармонії Сергій Єфіменко неодноразово просив передати її іншій комунальній установі.

 

В той же час, Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності виявляє бажання використовувати базу для проведення навчально-тренувальних зборів та відпочинку спортсменів.

"Цю базу треба або реалізовувати, або ж розвивати", -- висловив думку депутат Святослав Кравчук.

Олег Кух цікавився, чи є бажання в Прилісненської ОТГ забрати базу до своєї комунальної власності. Йому було повідомлено, що таких клопотань від ОТГ не поступало.

Сергій Слабенко запитував у директора обласної ШВСМ Андрія Авременка, чи зможуть спортсмени самотужки провести потрібні комунікації та ремонт. Пан Авраменко заявив, що для цього потрібно буде залучити кошти обласного бюджету. Хоча , у період діяльності попередньої каденції обласної ради, Волинська ОШВСМ, претендуючи на базу, мала намір реконструювати її за кошти меценатів.

На сьогоднішньому засіданні депутати підтримали клопотання філармонії та Волинської ОШВСМ та рекомендували сесії передати базу спортсменам. За це проголосували всі присутні на засіданні члени постійної комісії, окрім Валентини Касарди.