Базу на поблизу озера Тросне хочуть передати Прилісненській ОТГНа сьогоднішньому засіданні постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області депутати підтримали проект рішення Про передачу майна. Йдеться про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області з балансу Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності у комунальну власність Прилісненської сільської ради базу відпочинку "Тросне",  що знаходиться за адресою: Маневицький    район,    с.  Карасин,     вул.  Тросне,  1.     Балансова   вартість об'єкта   – 18 627,60 грн, сума нарахованого зносу  –  18 627,60  грн.

Таким чином, депутати підтримали клопотання Прилісненської ОТГ, яка хоче використовувати базу для розвитку туризму, проведення туристичних змагань, залучення молоді для організації дозвілля та спортивних заходів. Власне, збереження профілю діяльності та цільового призначення  -- важлива умова, при дотриманні якої передається це майно обласної комунальної власності.

"Об'єднана територіальна громада має кошти та можливості для розвитку цієї бази, тому ми приймаємо оптимальне рішення", -- зазначив член комісії, радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов.

Нагадаємо, у свій час, база належала Волинському обласному кіновідеомузичному підприємству. Після його   ліквідації   в 2011 році  базу передали на баланс обласної філармонії.  Рада попередньої каденції після Дня депутата  приймала рішення про відчуження цього майна шляхом продажу на аукціоні, але  воно було скасоване згодом.

Кілька разів розглядалися питання про передачу бази іншим комунальним установам, але жодні пропозиції не знаходили підтримки більшості.

Пізніше, Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності виявила бажання використовувати базу для проведення навчально-тренувальних зборів та відпочинку спортсменів. Це клопотання було підтримане депутатами.

Нинішній проект рішення обласної ради про передачу майна передбачає, що ВОШВСМ й надалі користуватиметься базою, а тому керівництво школи не заперечує бажанню депутатів облради передати майно ОТГ.

За пропозицією депутата Сергія Слабенка майнова комісія рекомендує передати ОТГ й земельну ділянку, на якій розміщена база.

Депутати розглянули й ряд інших сесійних проектів. Зоекрема рекомендовано підтримати проекти рішень:

-- Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області автотранспортного засобу;

 

--Про поділ нежитлового приміщення;

 

-- Про перейменування Регіонального інформаційно–комп’ютерного центру управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації;

 

--Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у м. Луцьк на вул. Залізна, 33.

 

На доопрацювання відправлено проект рішення Про статутний капітал комунального підприємства «Волиньприродресурс» Волинської обласної ради.