"Бажаю вірити в себе і вимагати від себе більшого", - Ірина Вахович студентам (фото)Сьогодні студенти Луцького національного технічного університету мали нагоду спробувати себе в ролі депутатів обласної ради. Вони не просто відвідали сесійну  залу, а й висловлювали свої думки на важливі суспільні та локальні теми. Крім того, дітям дозволили повправлялися з системою "Віче". Вони "реєструвалися", "голосували" та "записувалися до виступу". Щоправда, на табло висвітлювалися прізвища нинішніх депутатів облради. ФОТО.

Зі студентською молоддю зустрілася голова обласної ради Ірина Вахович та працівники виконавчого апарату ради. Вихованцям одного з провідних волинських вишів розповіли як працює обласна рада, які повноваження виконують депутати та як, в принципі,  працює система влади в Україні. Крім того, Ірина Вахович прочитала лекцію студентам про Волинь, її адмінустрій, природні та туристичні можливості, економічний потенціал.

Голова обласної ради побажала молоді бути не байдужими до того, що відбувається в суспільстві та долучатися до процесів розвитку країни. "Ви ще не знаєте, що чекає вас попереду. Але бажаю вам вірити в себе і вимагати від себе більшого. Не тліти, а горіти і цим вогнем запалювати інших. На вас - велика надія, а наше завдання - створити вам гідні умови", - зауважила Ірина Вахович.

Нагадаємо, що ЛНТУ - попереднє основне місце роботи голови обласної ради. Вона зізналася студентам, що працювати з ними було дуже цікаво, а свою нинішню діяльність на посаді очільниці представницької влади області  характеризує як постійний пошук балансу між посилами "мусиш", "хочеш" та " "гориш".

Жваве спілкування посадовців обласної ради та студентів тривало понад півтори години. Свою користь з цієї події почерпнули і викладачі вишу, бо побачили для себе кілька актуальних тем для курсових робіт вихованців. Зокрема, обіцяють спільно дослідити проблему перевезення пасажирів в громадському транспорті Луцька.