"Авто на єврономерах - це проблема, яку треба вирішувати", - Петро Шпига (відео)Відео

Постійна комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією на сьогоднішньому засіданні заслухала інформацію начальника головного управління Національної поліції у Волинській області «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території. Питання розглядатиметься на сесії Волиньради.

 

Доповідав на комісії начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига.

До позитиву 2017 року він відносить низку реорганізаційних змін.

Голова постійної комісії Анатолій Вітів запитав про ставлення начальника поліції до ситуації з використанням в Україні автомобілів на єврономерах, які в народі називають "євробляхами". "Це -- велика проблема, яку потрібно вирішувати",  переконує  Петро Шпига. Він  повідомив, що з п'яти ДТП, три - скоєні на машинах з єврономерами. На цих же авто  вчиняється  90% грабежів. Петро Шпига вважає, що в Україні повинен бути облік таких автотранспортних засобів.

Григорій Павлович запитував про позицію пана Шпиги щодо організації "Національних дружин". 

Начальник поліції на Волині відповів, що підтримує в цьому плані  Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який нещодавно заявив, що "Національні дружини" можуть існувати як громадянські організації,  які співпрацюватимуть з поліцією, а не як окремі військові формування.