Атовцям, які втратили життя під час війни, пропонують присвоїти звання Почесний громадянин ВолиніДо обласної ради звернулася громадська організація "Члени загиблих родин АТО "Надія" з клопотанням про присвоєння звання "Почесний громадянин Волині" воїнам, які в ході російсько-української війни віддали своє життя за волю та незалежність України. З таким же проханням вони  звернулися до ОДА, яка підтримала цю пропозицію.

Питання сьогодні розглядалося на засіданні  постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією. Депутати підтримали пропозицію, але рекомендували ОДА до вже поданого списку загиблих та померлих воїнів додати тих, які відійшли у Вічність упродовж останнього місяця.

крім цього, депутати рекомендують внести зміни до ПОЛОЖЕННЯ про звання "Почесний громадянин Волині", адже в цьому документі передбачено, що обласна рада може присвоїти звання лише двом людям. Зауважимо, що на війні або від її наслідків загинуло понад 200 волинян.