Андрій Турак звітує перед громадою Звіт

депутата обласної ради Турака Андрія Антоновича

за звітний період із жовтня 2017 р. по жовтень 2018 р.

 

Свою роботу як депутат обласної ради я спрямовував по двох напрямках.

Перший напрямок – це робота у постійній комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Також до першого напряму відношу участь у сесійних засіданнях обласної ради.

Другий напрямок – це робота з виборцями по територіальному виборчому округу №4 з виборів депутатів Волинської обласної ради (центр – смт. Сенкевичівка) де я був обраний депутатом.

 

По першому напрямку:

За звітний період комісією з питань бюджету, фінансів та цінової політики (далі – профільною комісією) було проведено 27 засідань на яких розглянуто більше 100 питань.

 

1. Робота в Постійній комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

За звітний період профільною комісією було погодженопридбання шкільних автобусів у межах реалізації Регіональної комплексної програми розвитку освіти Волинської області на 2014 – 2017 роки; погоджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню; погоджено розподіл додаткового обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році; схвалено та рекомендовано до прийняття проект рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2018 рік»;підтримано проект рішення «Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету»; розглянуто та підтримано звернення щодо виділення коштів з обласного бюджету; погодженорозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів на 2018 рік;затверджено розподіл обсягу іншої субвенції з обласного бюджету на співфінансування проектів місцевих ініціатив та багато інших рішень, важливих для області.

 

Окрім цього, саме профільною комісією здійснювалося обговорення та погодження основного фінансового документу області – обласного бюджету на 2018 рік.

Вперше в історії Волинської обласної ради прийняттю бюджету області передували тривалі бюджетні слуханняз метою обговорення конкретних проектів і програм безпосередньо із майбутніми розпорядниками коштів.Завданням бюджетних слухань було сформувати такий бюджет області, аби до нього не виникло жодних зауважень під час розгляду на сесії.

Результатом бюджетних слухань стало прийняття Волинською обласною радою зваженого та справедливого бюджету на 2018 рік.

Я також приймав та приймаю активну участь у всіх засіданнях сесії обласної ради. Мною, зокрема, було підтримано внесення змін в Перспективний план формування територій громад Волинської області щодо створення Мар’янівської селищної громади.

 

По другому напрямку- робота по виборчому округу.

 

За звітний період профільною комісією з питань бюджету, фінансів та цінової політики та обласною радою було підтримано видатки на наступні об’єкти в Горохівському районі: на капітальний ремонт із заміною котла у Берестечківському інтернаті- 420 тис.грн; для облаштування експериментальної кімнати підтриманого проживання (придбання будматеріалів, кухонного обладнання та проведення ремонту) у Горохівському психоневрологічному інтернаті - 99,7 тис. гривень; придбання технологічного обладнання харчоблоку ЗОШ І–ІІІст. села Угринів на суму 180 тис.; ремонт у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Угринів - 710 тис. гривень;реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с.Печихвости; реконструкція приміщення дитсадка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с.Лобачівка;реконструкція частини приміщень дитячого садка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с.Скобелка;реконструкція приміщення аптеки під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с.Журавники; виділено кошти на реконструкцію даху будинку культури у с.Мирків, заміну даху ДНЗ в с.Шклинь, купівлю комп’ютерів у с.Бережанка, на заміну вікон на енергозберігаючі  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мирне, на капітальний ремонт покрівлі даху ЗОШ  І-ІІ ст. с. Лемешів,на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка та Майдані Незалежності в м. Горохів, на реконструкцію спортивного майданчика, вул. Паркова в м. Горохів, реконструкція газового обладнання у паливних Горохівського психоневрологічного інтернату,будівництво полігону твердих побутових відходів у м. Горохові Волинської області,капітальний ремонт автомобільної дороги О 030209 Горохів - Холонів - Звиняче - Новосілки в м.Горохів вул. Студентська  км 0+000 - км 0+140 Горохівського р-ну., капітальний ремонт дороги місцевого значення С 030208 Берестечко-Піски (на Броди) в с.Піски вул. Бродська Горохівського району та інші.

Крім роботи в комісіях я постійно виїжджаю на свій виборчий округ, де зустрічаюся зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами районної ради, керівництвом Горохівської районної адміністрації.

Протягом року я неодноразово спілкувався із представниками Сенкевичівської та інших громад, із простими громадянами щодо процесу об’єднання громад. Я завжди підтримував бачення людей щодо того де і як створити кращу громаду, оскільки саме людям у цій громаді жити.

Під час зустрічі вивчав запити окремих громадян, проблеми які мають місце в сільських радах та на рівні району.

Мною в повній мірі було використано наданий мені депутатський фонд, всі кошти якого були використані для надання допомоги людям, які до мене зверталися. Як правило, кошти із депутатського фонду спрямовувалися на допомогу важкохворим людям не лише із мого округу, а й зі всього Горохівського району.

Не забуваю я також ветеранів війни. Уже багато років напередодні Дня Перемоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, які проживають на території сіл Угринів, Дубова Корчма, Михлин, Маруся та Загаї була надана матеріальна допомога. Також ПОСП ім. Шевченка неодноразово надавало та надає матеріальну допомогу хворим та малозабезпеченим.

Крім окремим громадянам, мною, як депутатом надається посильна допомога громадам сіл.

Веду постійні прийоми громадян, незалежно від офіційних днів і годин прийомів. Намагаюся всім чим можу допомагати не лише своїм  виборцям, а й жителям всього Горохівського району.

Звіт оприлюднено на офіційному сайті Волинської обласної ради за посиланням: http://volynrada.gov.ua/node/27991

Про роботу, яка була проведена у виборчому окрузі за звітний період та питання які необхідно буде вирішувати в подальшому, мною було прозвітовано на зустрічі з виборцями, яка відбулася 19листопада 2018 року в с.Угринів., по вул.Шевченка, 25А.

 

 

                   

  Депутат обласної ради                                                      

 А.А.Турак