Депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський відвідав нашого Героя Володимира Гізуна із села Любохини Старовижівського району.

Читайте також: У Луцьку зустрічали звільнених полонених

"Мати і рідна домівка дочекалися солдата! Ейфорія після повернення з полону та теплих зустрічей дорогою додому помаленьку проходить і наступають звичайні будні, а з ними –  звичайні життєві клопоти!
Знаючи особисто, як важко адаптуватися до життя після тривалої відсутності, а після двохрічного перебування у полоні і поготів, напередодні свят вирішив провідати нашого Героя - Володимира Гізуна у Любохинах, що на Старовижівщині, адже важливо, що хлопців гарно зустріли, але не менш важливо, щоб про них не забували. Ми поспілкувались з ним, його матір'ю, братом, дізналися про їх проблеми і потреби, яка потрібна допомога. Звичайно, проблемою номер один є здоров'я, як Володимира, так і його матері Тетяни Євстахівної, адже два роки переживань підірвали її здоров'я і вона має проблеми із серцем. Володимир наразі відбув у свою військову частину у Запоріжжі, де вирішуватиметься питання подальшого проходження служби та скоріш за все демобілізації, а потім лікуватиметься в Києві у військовому госпіталі, а от мамі потрібно організовувати найближчим часом лікування в Луцьку. Також родина потребує проведення в домівку газу, який проходить поруч із хатою, а коштів для виготовлення документації та необхідних технічних робіт катьма, а тому доводиться важко працюючи заготовляючи дрова у лісі... Звичайно я допомагатиму отримати найпотрібніші наразі речі і вірю, як сказав Володя, що святий Миколай, якому він молився про своє визволення із полону допоможе нам і тут - в мирному житті, а ікона Чудотворця нехай буде оберегом для усієї родини! Так що працюємо далі!..", - написав Михайло Імберовський.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook